CARLTON

Badminton struny CARLTON X-ELERATE X 67 (délka 200 m)

Badmintonový výplet - vynikající trvanlivost díky dvojitému jádru. Pevné dvojité jádro přes multifilament opletení dodává výpletu energii. Povrch textury kůže umožňuje vysokou přilnavost míčku a dává velkou kontrolu kontrolu úderu.

Badmintonová raketa CARLTON AEROSPEED 100S

Tato badmintonová raketa je zaměřena na rychlost. Carlton Aerospeed 100S je perfektní raketa pro útočnou hru, pro hráče, který má rád lehkou raketu s vynikající kombinací síly a kontroly. Zajišťuje to vyvážení rakety do hlavy a středně pružný shaft. Díky přizpůsobenému aerodynamickému rámu letí raketa vzduchem ještě rychleji. Raketa má hmotnost přibližně 82 gramů a je vyrobena z japonského grafitu. Vynikající raketa pro čtyřhru.

Badmintonová raketa CARLTON AEROSPEED 300S

Tato badmintonová raketa je zaměřena na rychlost. Carlton Aerospeed 300S je perfektní raketa pro všestranného hráče, který chce vynikající kombinaci síly a kontroly pro všestrannou hru. Zajišťuje to vyvážení rakety na střed a středně pružný shaft. Díky tenkému aerodynamickému rámu letí raketa s minimálním odporem velmi rychle vzduchem. Raketa má hmotnost přibližně 86 gramů a je vyrobena z japonského grafitu. Vynikající raketa pro čtyřhru.

Badmintonová raketa CARLTON AEROSPEED 400S

Tato badmintonová raketa je zaměřena na rychlost. Carlton Aerospeed 400S je perfektní raketa pro všestranného až defenzivního hráče, který požaduje výbornou kombinaci síly a kontroly pro tuto všestrannou až defenzivní hru. Zajišťuje to vyvážení s lehkou hlavou a středně flexibilní shaft. Díky tenkému aerodynamickému rámu letí raketa s minimálním odporem velmi rychle vzduchem. Raketa má hmotnost přibližně 88 gramů a je vyrobena z japonského grafitu.

Badmintonová raketa CARLTON ELITE 9000Z

Badmintonová raketa Carlton ELITE 6000Z je určená pro rekreační a začínající hráče. One-piece lehká compositová konstrukce (grafitový shaft a aluminium hlava) podporuje všestrannou hru se silným úderem. Grafitový shaft zvyšuje tuhost a tím sílu a cit úderu. Tato raketa je výborný vstup do hry badminton.

Badmintonová raketa CARLTON POWERBLADE EX 100

Badmintonová raketa Carlton Powerblade EX 100 je skvělou volbou pro klubové hráče, kteří chtějí získat více síly a také použít agresivní a rychlý styl hry k překonání protivníků. Raketa se může pochlubit zesílenou pevností, výjimečnou přesností a vysoce citlivým pohybem díky japonskému HM grafitu. technologie Xtreme Tension Frame zlepšuje pevnost rámu, aby udržela vyšší napětí strun pro lepší kontrolu. Kromě toho je raketa docela shovívavá při mimostředových úderech díky rozšířenému sweet-spotu zajištěnému izometrickým tvarem hlavy.

Badmintonová raketa CARLTON POWERBLADE EX 200

Badmintonová raketa Carlton Powerblade EX 200 je vhodná pro středně pokročilé klubové hráče se stylem hry tvrdých úderů na kurtu. Může se pochlubit vysoce odolným rámem, který zlepšuje odezvu a podporuje přesnější údery díky japonskému HM grafitu. Shaft nabízí střední flex a technologie Xtreme Tension Frame zlepšuje pevnost rámu, aby udržela vyšší napětí strun pro lepší kontrolu. Kromě toho je raketa docela shovívavá při mimostředových úderech díky rozšířenému sweet-spotu zajištěnému izometrickým tvarem hlavy. Širší geometrie rámu navíc poskytuje větší stabilitu...

Badmintonová raketa CARLTON POWERBLADE EX 300

Carlton Powerblade EX 300 je klubová badmintonová raketa střední třídy vytvořená pro útočící hráče, kteří mají rádi úderný styl hry a hledají extra rychlost a také ovladatelnost. Odezva rakety je připisována japonskému tavnému grafitovému rámu, který také poskytuje fenomenální pocit a velkou razanci úderu. Powerblade EX 300 je středně tuhá raketa se silným rámem se širokým tělem a má izometrickou hlavu pro zlepšení konzistence úderu díky rozšířenému sweet-spotu.

Badmintonová raketa CARLTON POWERBLADE SUPER LITE

Powerblade Super-Lite je vynikající raketa pro útočnou hru s výbornou ovladatelností. Díky Isometrickému tvaru hlavy, rozšířenému sweet-spotu je raketa shovívavá při úderech mimo střed hlavy. CFS Powercap zvyšuje flexibilitu shaftu a umožňuje bezprecedentní razanci úderu při zásazích nad hlavou. Snížením odporu vzduchu a zvýšením rychlosti hlavy umožňuje jedinečné rychlosti při smečování. Lehký rám zlepšuje reakční dobu a umožňuje vynikající kontrolu.

Badmintonová raketa CARLTON POWERBLADE V200

Badmintonová raketa Carlton Powerblade V200, vynikající pro střední a poloprofesionální úroveň hry, nabízí díky WIDEBODY rámu vysokou rychlost a razanci úderu. Poskytuje střední flex a vyváženost, aby bylo dosaženou dobré úrovně kontroly. Rám je poměrně lehký, aby zajistil zvýšenou rychlost a lepší ovladatelnost, zatímco izometrický tvar hlavy poskytuje větší přesnost a konzistenci úderu s optimalizovaným sweetspotem. Raketa má jednodílnou grafitovou konstrukcí z HotTelt HM 24T poskytuje tak vyšší tuhost a tím cit úderu.

Badmintonová raketa CARLTON POWERBLADE ZERO 100

Badmintonová raketa Carlton Powerblade ZERO 100 ideální pro všestrannou hru, výborná pro čtyřhru. Je skvělou volbou pro klubové hráče, kteří chtějí získat více síly a také použít agresivní a rychlý styl hry k překonání protivníků. Raketa se může pochlubit zesílenou pevností, výjimečnou přesností a vysoce citlivým pohybem díky japonskému HM grafitu. technologie Xtreme Tension Frame zlepšuje pevnost rámu, aby udržela vyšší napětí strun pro lepší kontrolu. Kromě toho je raketa docela shovívavá při mimostředových úderech díky rozšířenému sweet-spotu zajištěnému izometrickým...

Badmintonová raketa CARLTON POWERBLADE ZERO 200

Badmintonová raketa Carlton Powerblade ZERO 200 je vhodná pro středně pokročilé klubové hráče se všestranným stylem hry. Může se pochlubit vysoce odolným rámem, který zlepšuje odezvu a podporuje přesnější údery díky japonskému HM grafitu. Shaft nabízí střední flex a technologie Xtreme Tension Frame zlepšuje pevnost rámu, aby udržela vyšší napětí strun pro lepší kontrolu. Kromě toho je raketa docela shovívavá při mimostředových úderech díky rozšířenému sweet-spotu zajištěnému izometrickým tvarem hlavy. Širší geometrie rámu navíc poskytuje větší stabilitu při dopadech míče

Badmintonová raketa CARLTON POWERBLADE ZERO 300

Carlton Powerblade ZERO 300 je klubová badmintonová raketa střední třídy vytvořená pro útočící hráče, kteří mají rádi úderný styl hry a hledají extra rychlost a také ovladatelnost. Odezva rakety je připisována japonskému tavnému grafitovému rámu, který také poskytuje fenomenální pocit a velkou razanci úderu. Powerblade ZERO 300 je středně tuhá s izometrickou hlavu pro zlepšení konzistence úderu díky rozšířenému sweet-spotu.

Badmintonová raketa CARLTON RAGE 3000

One-piece lehká compositová konstrukce (grafitový shaft a aluminium hlava). Je vhodná pro dobré rekreační hráče, hledající raketu pro všestrannou hru se silným úderem.

Badmintonová raketa CARLTON VAPOUR TRAIL 73

Raketapro závodní a pokročilé hráče. Bi-axiální dynamický rám se systémem Torsional Control System (TCS) poskytuje optimální synergii kontroly, výkonu a rychlosti pro všestranný výkon. Ultralehká specifikace je optimální pro juniory a hráčky, které chtějí rychlou a citlivou raketu. Nový Bi-axiální dynamický rámrám je vybaven TCS vyztuženým T-krčkem pro vysokou stabilitu a kontrolu úderu, zatímco grafitová konstrukce Vectranenhanced poskytuje vynikající celkovou odolnost rakety. Tato smrtící kombinace je dále vylepšena technologií shaftu HRS pro větší sílu úderu. Díky mnoha novým technologiím, které byly do rakety...